1. Αγαπητε Επισκέπτη. Ευρίσκεσαι στο Πανελλήνιο Χειρουργικό Forum, όπου μπορεις βρείς πληροφορίες για ιατρικά χειρουργικά θέματα που σε αφορούν, όπως επίσης μπορείς να υποβάλλεις ένα καινούργιο δικό σου θέμα-ερώτηση στο φόρουμ. Πρεπει να εισαι εγγεγραμμένος χρήστης για να δεις τα ποστ των μελών ή να δημιουργήσεις δικό σου post ή θέμα (thread)!
Watchers:
This thread is being watched by 2 users.
  1. XANTHI01

XANTHI01 New Member

Γεια σας κι απο μενα. Να πω ενα συγχαρητηρια για το φορουμ, ειναι πολυ χρησιμο. Το δικο μου θεμα εχει ως εξης. Εδω και 2 βδομαδες περιπου προσεξα πως στην αριστερη πλευρα του στερνου μου 2 κοκαλα (απο το στηθος και πανω) ειναι σαν να προεξεχουν λιγο πιο πολυ απο τα αλλα. Δεν με ποναει, δεν με ενοχλει, δεν εχει αλλο χρωμα, απλα με αγχωσε. Να προσθεσω πως για αρκετο καιρο εκανα μασαζ μονη μου στο στηθος και προς τα πανω. Εχω υψος 1,56 και ζυγιζω 46 κιλα περιπου. Ευχαριστω για τον χρονο σας.
  2. Kathy

Kathy Moderator Staff Member Moderator

Ευχαριστούμε πολύ για τα καλά σου λόγια! Δεν είναι τίποτα, προφανώς η ιδέα σου γιατί στην αντίθετη θα είχες τρομερή ενόχληση...
  3. XANTHI01

XANTHI01 New Member

ευχαριστω πολυ!!!!! Με εχετε βοηθησει και σε προηγουμενα ποστ και ηταν ακριβως οπως μου τα ειχατε πει. Να ειστε παντα καλα και να συνεχισετε να βοηθατε τους ανθρωπους.:sorrriso::sorrriso:
  4. Kathy

Kathy Moderator Staff Member Moderator

Ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια. Χαίρομαι πολύ που βοήθησα. Να είσαι πάντα καλά !!!:)

Share This Page