1. Αγαπητε Επισκέπτη. Ευρίσκεσαι στο Πανελλήνιο Χειρουργικό Forum, όπου μπορεις βρείς πληροφορίες για ιατρικά χειρουργικά θέματα που σε αφορούν, όπως επίσης μπορείς να υποβάλλεις ένα καινούργιο δικό σου θέμα-ερώτηση στο φόρουμ. Πρεπει να εισαι εγγεγραμμένος χρήστης για να δεις τα ποστ των μελών ή να δημιουργήσεις δικό σου post ή θέμα (thread)!

Διαφορες ενοχλησεις

Discussion in 'Διάφορα Θέματα εκτός Κατηγοριών!' started by Mansif, Jul 30, 2018.

Watchers:
This thread is being watched by 2 users.
  1. Mansif

Mansif New Member

Καλησπερα , πριν 25 ημερες περασα μια ιωση την οποια με κολλησαν και τη μετεδωσα κι εγω με τη σειρά μου στους υπολοιπους , μετα την ανάρρωση απο αυτη εχω καποια συπτωματα που με ταλαιπωρουνε. Καταρχας η θερμοκρασία μου παιζει απο 36.6 μεχρι 37.3 ειναι φυσιολογικο αυτο ή ειναι δεκατα?
    Μετα απο λιγες μερες ξυπναω ενα πρωι κι ενιωθα πονο στις αρθρωσεις των δαχτυλων των χεριων μου και μεχρι το μεσημερι με ειχανε πιασει και τα ποδια μου πισω απο τα γόνατα με πονουσαν και τα ενιωθα πολυ βαρια, δυσκολευομουν ακομη και να ανεβω τις σκάλες. Εκατσα ξεκουραστηκα και μετα απο 1.5 ημερα εφυγε κι αυτο.
    Τις τελευταιες ημερες ξυπναω το πρωι και δεν εχω ξεκουραστει,
    το κεφαλι μου ειναι θολωμενο οπως οταν εχουμε δεκατα επισης με ποναει ολο το σωμα ειδικα οταν προσπαθω να σηκωθω απο το κρεβατι μεση σβερκος, προσαγωγοι , θώρακας, αισθανομαι οπως οταν γυμναζεσαι επειτα απο πολυ καιρο και την αλλη μερα πονας με τη παραμικρη κινηση. Ετσι και τωρα οι κινησεις μου προκαλουν πονο. Επισης οταν κοιμαμαι ιδρωνω , πιο πολυ στο σβερκο , ακομη και οταν θα βαλω στο δωματιο το κλιματισμο να δροσισει λιγο θα ξυπνησω ιδρωμενος. Κανω δουλεια γραφειου και δεν εχω την ορεξη και την σπιρταδα να δουλεψω περιμενω ποτε θα φυγω να παω σπιτι να ξαπλωσω. Τι μπορει να εχω και πως μπορω να ξεκινησω να ψαχνομαι?
  2. Kathy

Kathy Moderator Staff Member Moderator

Ξεκινώντας με αιματολογικές εξετάσεις...

Share This Page