1. Αγαπητε Επισκέπτη. Ευρίσκεσαι στο Πανελλήνιο Χειρουργικό Forum, όπου μπορεις βρείς πληροφορίες για ιατρικά χειρουργικά θέματα που σε αφορούν, όπως επίσης μπορείς να υποβάλλεις ένα καινούργιο δικό σου θέμα-ερώτηση στο φόρουμ. Πρεπει να εισαι εγγεγραμμένος χρήστης για να δεις τα ποστ των μελών ή να δημιουργήσεις δικό σου post ή θέμα (thread)!

Barbie επεμβαση δακτυλιου Μαϊος 2001

Discussion in 'Γαστρικός δακτύλιος' started by barbie, Jul 5, 2007.

1. barbie

barbie New Member

καλημερα σε ολους :) το ονομα μου ειναι Βαρβαρα και εχω κανει δακτυλιο απο το 2001 στο Ιατρικο κεντρο στο Μαρουσι.
    Τοτε ημουνα 125 κιλα με υψος 1,66 και σημερα ζυγιζω 83 κιλα. :) :)
  2. sambalisG

sambalisG Χειρουργός - Διαχειριστής Staff Member Admin

Απ: Barbie επεμβαση δακτυλιου Μαϊος 2001

Καλως ήλθατε στο Forum! Σας εύχομαι καλή συνέχεια και ότι χρειαστείτε θα είμαστε κοντά σας!!!! ;)
  3. trouble

trouble Member

Ta parapona sou Barbie ti einai? Apo tin epemvasi ennow kai tin texniki.
  4. barbie

barbie New Member

δεν εχω κανενα παραπονο απο τους γιατρους μου :D :D

βεβαια τα κιλα μου δεν τα εχασα μαγικα ... αυτο βασικα περιμενα οταν εκανα την επεμβαση! αλλα τελικα χρειαζεται μεγαλη προσοχη στην διατροφη μας! Pb στα τοσα χρονια εχω κανει ελαχιστες φορες ... και στην διαρκεια της εγκυμοσυνης μου δεν ειχα κανενα απολυτως προβλημα και πηρα μονο 11 κιλα :D :D
  5. aggy

aggy Member

εισαι η barbie με τα μηλοπιτακια;
  6. barbie

barbie New Member

ναι γλυκια μου aggy ;D
    σε αυτο το φορουμ ομως δεν χρειαζομαστε μηλοπιτακια :D
  7. aggy

aggy Member

χαιρομαι ,γιατι εισαι απο τα πλεον συμπαθη ατομα.τι κανεις; ποσα εχασες ; εχεις κανενα προβλημα; ακολουθεις καποια συγκεκριμενη διαιτα;
  8. trouble

trouble Member

Γεια σου Barbie!!! Σε έχω ψυλά στο IQ και φαίνεται ξεκάθαρα ότι έκανες αυτό που πρέπει....Σε παρακολούσαν πολλοί γιατροί δηλαδή?

Share This Page