1. Αγαπητε Επισκέπτη. Ευρίσκεσαι στο Πανελλήνιο Χειρουργικό Forum, όπου μπορεις βρείς πληροφορίες για ιατρικά χειρουργικά θέματα που σε αφορούν, όπως επίσης μπορείς να υποβάλλεις ένα καινούργιο δικό σου θέμα-ερώτηση στο φόρουμ. Πρεπει να εισαι εγγεγραμμένος χρήστης για να δεις τα ποστ των μελών ή να δημιουργήσεις δικό σου post ή θέμα (thread)!

Ρεψιμο υδρόθειου η οποία υποχωρεί με διάρροια κάθε 5 μέρες

Discussion in 'Παθήσεις Στομάχου και 12δακτύλου.' started by Stefanos77, Jan 2, 2018.

Watchers:
This thread is being watched by 2 users.
  1. Stefanos77

Stefanos77 New Member

Καλησπέρα στο φορουμ.

Το τελευταίο καιρό μου συμβαίνει το εξής παράδοξο. Μετά απο μια γερή γαστρεντεριτιδα με εμετούς και διάρροια κόλλησα στη δουλειά) η οποία σημειωτέον δεν υποχώρησε εύκολα, επανήλθε σε μια εβδομάδα σε χειρότερη μορφή (περισσοτεροι εμετοί και διάρροια) βιώνω το εξής παράδοξο. Ανά πέντε μέρες ρεύομαι (αυγουλίλα) η οποία υποχωρεί με διάρροια. Μετα φτιάχνει το θέμα, ρευομαι κανονικά-δεν εχω διάρροια, και μετά από πέντε μέρες επανέρχεται. Μου συμβαίνει τους τελευταίους δύο μήνες. Πήγα στο παθολόγο δεν ανησύχησε πολύ. ¨Εκανα εξετασεις αίματος με ένζυμα κτλ δεν εδειξαν κατι. Το εψαξα στο ιντερνετ και διαβασα κατι σχετικό αλλά δυστυχως δεν το έσωσα και δεν μπορεσα να το ξαναβρω. Σημειοτέον οτι δεν είχα ποτε πρόβλημα με στομαχι η εντερα και οτι τα κοπρανα ειναι φυσιολογικα εκτος απο την διάρροια (κάθε 5η μέρα). Παράδοξο αλλα μου συμβαίνει. Ξέρει κανείς κατι?

Καλή χρονιά να έχουμε με Υγεία σε όλους.
  2. Kathy

Kathy Moderator Staff Member Moderator

Πιθανότατα να σε ταλαιπωρεί ακόμη η ίωση. Δώσε λίγο χρόνο στον εαυτό σου και όλα θα στρώσουν.

Share This Page