1. Αγαπητε Επισκέπτη. Ευρίσκεσαι στο Πανελλήνιο Χειρουργικό Forum, όπου μπορεις βρείς πληροφορίες για ιατρικά χειρουργικά θέματα που σε αφορούν, όπως επίσης μπορείς να υποβάλλεις ένα καινούργιο δικό σου θέμα-ερώτηση στο φόρουμ. Πρεπει να εισαι εγγεγραμμένος χρήστης για να δεις τα ποστ των μελών ή να δημιουργήσεις δικό σου post ή θέμα (thread)!

Περίεργες ενοχλήσεις στο στομάχι

Discussion in 'Παθήσεις Στομάχου και 12δακτύλου.' started by Fwteini, Sep 4, 2017.

Watchers:
This thread is being watched by 2 users.
  1. Fwteini

Fwteini New Member

Καλησπέρα σας, τελευταία είμαι πολύ προβληματισμένη με το στομάχι μου πρώτη φορά, τις τελευταίες εβδομάδες νιώθω κάτι μικρό ενοχλήσεις στο στομάχι σαν τσιμπιές, τώρα τελευταία νιώθω αρκετή ναυτία και τάση για εμετό αλλά δεν τα καταφέρνω να κάνω, πρίν δύο μέρες είχα 37.5 πυρετό χωρίς να νιώθω ότι πονάω ή δεν νιώθω καλά, που μπορεί να οφείλεται αυτό;;;
    Να σημειώσω έχω αρκετό άγχος
    Ευχαριστώ πολύ :eek::(:confused:o_O
  2. Kathy

Kathy Moderator Staff Member Moderator

Ο πυρετός λογικά είναι άσχετος αφού μιλάς για βδομάδες που αποκλείουν την περίπτωση της ίωσης. Αν συνεχιστεί να σε δει οπωσδήποτε Γαστρεντερολόγος μήπως κι έχεις εμφανίσει γαστρίτιδα.
    Fwteini likes this.
  3. Fwteini

Fwteini New Member

Καλησπέρα σας κυρία Kathy γαστρίτιδα είχα τα τελευταία δύο χρόνια από μία λοίμωξη στον οργανισμό, να σημειώσω ότι είχα πολύ συχνά εμετούς σε σημείο να βγάζω χολή, μπορεί να μου έμεινε μόνιμη βλάβη;;;
    Ευχαριστώ πολύ
  4. Kathy

Kathy Moderator Staff Member Moderator

Ναι, είναι παρά πολύ πιθανό. Μια γαστροσκόπηση με βιοψία θα δείξει την ακριβή εικόνα του στομάχου.
    Fwteini likes this.
  5. Fwteini

Fwteini New Member

Σας ευχαριστώ πολύ, να είστε καλά :_lol:
    Kathy likes this.

Share This Page