1. Αγαπητε Επισκέπτη. Ευρίσκεσαι στο Πανελλήνιο Χειρουργικό Forum, όπου μπορεις βρείς πληροφορίες για ιατρικά χειρουργικά θέματα που σε αφορούν, όπως επίσης μπορείς να υποβάλλεις ένα καινούργιο δικό σου θέμα-ερώτηση στο φόρουμ. Πρεπει να εισαι εγγεγραμμένος χρήστης για να δεις τα ποστ των μελών ή να δημιουργήσεις δικό σου post ή θέμα (thread)!

Παλμοί Καρδιάς

Discussion in 'Διάφορα Θέματα εκτός Κατηγοριών!' started by ΠΡΟΚΤΟΡ, Apr 3, 2011.

Watchers:
This thread is being watched by 2 users.
  1. ΠΡΟΚΤΟΡ

ΠΡΟΚΤΟΡ New Member

Καλησπέρα,κάποιες φορές πιάνω τον εαυτό μου να βρίσκετε σε πλήρη ηρεμία καθισμένος στην καρέκλα όπως όταν ξαπλώνω στο κρεβάτι..διαπιστώνω τότε ότι οι παλμοί μου βρίσκονται στο επίπεδο των 43 το λεπτό όπως όταν ξαπλώνω...αφού σηκωθώ και κινηθώ ανεβαίνουν στους 58-60..Από μικρός είχα σχετική βραδυκαρδία λόγω του ότι ήμουν αθλητής περίπου 54 παλμούς σε ηρεμία,αλλά έχω να αθληθώ 10 χρόνια αλλά κάνω πολύ ξεκούραστη δουλειά ,από την άλλη κάνω δίαιτα και έχω χάσει 12 κιλά(από 110-98 σε έξι μήνες) και λέω μήπως επειδή σιγά σιγά επανέρχομαι στην πρότερη κατάσταση γίνετε αυτό...είναι κάτι που πρέπει να θορυβηθώ?
  2. sambalisG

sambalisG Χειρουργός - Διαχειριστής Staff Member Admin

Νομιζω πως ειναι απόλυτα φυσιολογικό και μην αησυχείτε!​

Share This Page