1. Αγαπητε Επισκέπτη. Ευρίσκεσαι στο Πανελλήνιο Χειρουργικό Forum, όπου μπορεις βρείς πληροφορίες για ιατρικά χειρουργικά θέματα που σε αφορούν, όπως επίσης μπορείς να υποβάλλεις ένα καινούργιο δικό σου θέμα-ερώτηση στο φόρουμ. Πρεπει να εισαι εγγεγραμμένος χρήστης για να δεις τα ποστ των μελών ή να δημιουργήσεις δικό σου post ή θέμα (thread)!
Watchers:
This thread is being watched by 2 users.
  1. Perikliss

Perikliss New Member

Καλησπερα..
    Θα ηθελα την γνωμη σας σχετικα με ενα θεμα που με απασχολει τον τελευταιο καιρο και μου εχει ριξει την ψυχολογια.. εχω κακοσμια μονιμη και ασχημη γευση στο στομα σχεδον ολη μερα εκτως αμα φαω κατι...για λιγο αλλαζει η γευση κ μετα επανερχετε... η στοματικη μου υγεινη ειναι τελοια καθε μερα 2-3 φορες τα πλενω σχολαστικα κ ανα 6 μηνο οδοντιατρο που μου το επιβεβαιωνει...πηγα σε γαστρεντερολογο που με παρεπεμψε για γαστροσκοπιση κ βρηκε οισοφαγιτιδα α' βαθμου χαλαρος κος κ μικρη παλινδρομηση...μου ειπε οτι η βαλβιδα αντι να κλεινει κανονικα οπως σε ολους τους ανθρωπους εμενα δεν κλεινει καλα(σφιχτα).. εκανα διαβαση οισοφαγου 12 δακτυλου με βαριουχο γευμα κ μ βρηκανε επισης μικρη παλινδρομηση χωρις να υπαρχει δοαφραγματοκυλη...
  2. Perikliss

Perikliss New Member

Ηθελα να ρωτησω αν καποιος εχει παρομοια εμπειρια... και αν ο λογος για το προβλημα μου ειναι ο χαλαρος κος... κ η λυση ειναι μονο χειρουργικη
  3. Kathy

Kathy Moderator Staff Member Moderator

Όλα προέρχονται από το στομάχι. Με μία σωστή θεραπεία από το στόμα το πρόβλημα θα εξαλειφθεί.

Share This Page