1. Αγαπητε Επισκέπτη. Ευρίσκεσαι στο Πανελλήνιο Χειρουργικό Forum, όπου μπορεις βρείς πληροφορίες για ιατρικά χειρουργικά θέματα που σε αφορούν, όπως επίσης μπορείς να υποβάλλεις ένα καινούργιο δικό σου θέμα-ερώτηση στο φόρουμ. Πρεπει να εισαι εγγεγραμμένος χρήστης για να δεις τα ποστ των μελών ή να δημιουργήσεις δικό σου post ή θέμα (thread)!

Καφε φλεματα

Discussion in 'ΩΡΛ' started by Spirossss, Dec 6, 2016.

Watchers:
This thread is being watched by 3 users.
  1. Spirossss

Spirossss New Member

Γεια σας εχω ενα προβλημα αρκετο καιρο βγαζω φλεματα καφε χρωματος δλδ ιχνη μεσα στο φλεμα καφετια..εχω κανει εξετασεις αιματος ολα καλα πνευμονολογο μετα απο σπηρομετρηση ακτινογραφια θωρακος δεν βρηκε κατι κανω θεραπεια με nexium μηπως ειναι απο στομαχι δεν φευγουν..εχω πανικοβληθει τι μπορει να ειναι και που μπορω να απευθυνθω? ευχαριστω
  2. Kathy

Kathy Moderator Staff Member Moderator

Σας απάντησα στο μήνυμά σας στο inbox! :)
  3. BiXodil

BiXodil New Member

Και εγώ αντιμετωπίζω κάτι παρόμοιο. Πέρασα από κρυολόγημα και ιγμορίτιδα και κάποιες μέρες μετά την ανάρρωση μου όταν φυσάω τη μύτη ή όταν από τη μύτη περνάει στο στόμα η βλέννα παρατηρώ λωρίδες καφετιές μέσα στο φλεμμα. Είναι ανησυχητικό?Επίσης εξαιτίας του γεγονότος ότι είμαι φοιτητής στο εξωτερικό, δεν έχω τη δυνατότητα να επισκεφτώ γιατρό για αυτό και απευθύνομαι εδώ για βοήθεια.Ευχαριστώ εκ των προτέρων
  4. Kathy

Kathy Moderator Staff Member Moderator

Θα πρέπει να είναι καθαρίσματα απ' το κρυολόγημα και την ιγμορίτιδα αλλά αν επιμείνει τότε θα πρέπει να σε δει Παθολόγος.

Share This Page