1. Αγαπητε Επισκέπτη. Ευρίσκεσαι στο Πανελλήνιο Χειρουργικό Forum, όπου μπορεις βρείς πληροφορίες για ιατρικά χειρουργικά θέματα που σε αφορούν, όπως επίσης μπορείς να υποβάλλεις ένα καινούργιο δικό σου θέμα-ερώτηση στο φόρουμ. Πρεπει να εισαι εγγεγραμμένος χρήστης για να δεις τα ποστ των μελών ή να δημιουργήσεις δικό σου post ή θέμα (thread)!

Γρομπαλάκι κ αυχένας

Discussion in 'Διάφορα Θέματα εκτός Κατηγοριών!' started by Vagelis, Mar 10, 2018.

Watchers:
This thread is being watched by 2 users.
  1. Vagelis

Vagelis Member

Γεια σας,
    ειχα εντοπισει ενα γρομπαλακι ψηλα στον αυχενα πριν 3 χρονια. Πηγα σε παθολογο κ μου ειπε οτι ειναι πολυ μικρος κ απλα αντεδρασε στη ψυξη που ειχα παθει. Τωρα υπαρχει ακομα...αλλα τις τελευταιες ημερες μου φαινεται σα να εχει μεγαλωσει ελαφρως. Εχω ενα τραβηγμα στον αυχενα αυτες τις ημερες κ ειχα κ μια ιωση. Μπορει να ειναι απο αυτα? 'Η να το ψαξω περισσοτερο?

Ευχαριστω!
  2. Kathy

Kathy Moderator Staff Member Moderator

Συνήθως αυτά είναι λεμφαδενάκια που εκδηλώνονται για να αντιμετωπίσουν ιώσεις και λοιμώξεις. Σε άλλους μένουν και σε άλλους φεύγουν. Αν διογκωθεί κι άλλο και αρχίσει να ενοχλεί με πόνο τότε να σε δει χειρουργός.
  3. Vagelis

Vagelis Member

Ευχαριστω πολυ!
    Kathy likes this.

Share This Page