1. Αγαπητε Επισκέπτη. Ευρίσκεσαι στο Πανελλήνιο Χειρουργικό Forum, όπου μπορεις βρείς πληροφορίες για ιατρικά χειρουργικά θέματα που σε αφορούν, όπως επίσης μπορείς να υποβάλλεις ένα καινούργιο δικό σου θέμα-ερώτηση στο φόρουμ. Πρεπει να εισαι εγγεγραμμένος χρήστης για να δεις τα ποστ των μελών ή να δημιουργήσεις δικό σου post ή θέμα (thread)!

Ερώτηση Γναθοκροταφικο συνδρομο

Discussion in 'ΩΡΛ' started by Chrysa_18, May 30, 2018.

Watchers:
This thread is being watched by 1 user.
  1. Chrysa_18

Chrysa_18 New Member

Καλησπερα σας!αναρτω πρωτη φορα και θα ηθελα να μαθω εαν το Κροταφογναθικο συνδρομο σχετιζεται με πρησμενους η "στριμωγμενους" :_lol: λεμφαδενες.τι εννοω; οταν σηκωνω το κεφαλι μου ενω ειμαι ξαπλωμενη νιωθω στο δεξι σημειο της γναθου στη γωνια στο σημειο δηλ που ερχεται σε επαφη με τον λαιμο μας σαν να κουνιεται ενα μπαλακι.νομιζα παντα οτι ειναι η αμυγδαλη μου γιατι απο αυτη τη μερια ειναι υπερτροφικη αλλα σημερα σκεφτηκα μηπως ειναι κατι αλλο; εχω κανει προσφατα υπερηχο θυροειδους και λεμφαδενων αλλα οχι σε εκεινο το σημειο. Αυτη τη στιγμη ειμαι και κρυωμενη αλλα το ειχα νιωσει και κατα το παρελθον αυτο το μπαλακι...σαν κατι να ξεγλιστρα και να ανεβαινει πανω απο τη γναθο μπορω να το περιγραψω..ειναι λιγο μπερδεμενα οσα λεω...μπορειτε να με κατευθυνετε;
  2. Chrysa_18

Chrysa_18 New Member

Κανεις να απαντησει;

Share This Page