1. Αγαπητε Επισκέπτη. Ευρίσκεσαι στο Πανελλήνιο Χειρουργικό Forum, όπου μπορεις βρείς πληροφορίες για ιατρικά χειρουργικά θέματα που σε αφορούν, όπως επίσης μπορείς να υποβάλλεις ένα καινούργιο δικό σου θέμα-ερώτηση στο φόρουμ. Πρεπει να εισαι εγγεγραμμένος χρήστης για να δεις τα ποστ των μελών ή να δημιουργήσεις δικό σου post ή θέμα (thread)!

Ερώτηση ενοχληση και σκαλωμα στον λαιμο κατα την καταποση

Discussion in 'Παθησεις Θυρεοειδούς και άλλων αδένων.' started by johnnyman, Jul 26, 2013.

Watchers:
This thread is being watched by 22 users.
  1. Καλησπέρα σας. Εδώ και 5 μέρες καταπίνω κάτι το οποίο δε φεύγει όπως λέτε και πιο πάνω..έχω ξηρό στόμα και έχω κάνει εξετάσεις αίματος και ενδοσκόπηση σε ΩΡΛ. Τι μπορεί να είναι; Μου είπαν οι γιατροί δεν έχω κάτι.. αλλά γιατί το Νοιώθω; Η ενδοσκόπηση από ΩΡΛ δείχνει όλο το λαιμό μέχρι κάτω; (Άκαμπτη ενδοσκόπηση)
    Ευχαριστώ!
  2. christinaTiti

christinaTiti New Member

Καλημερα σας ! Θα ηθελα να σας αναφερω και εγω την ενοχλιση μου. Εχθες το βραδυ ειχαμε παραγγειλει πιτσα η οποια ειχε ζυμη πολυσπορη . Το αναφερω διοτι καποια στιγμη καθως ετρωγα ενιωσα οτι καταπια αποτομα μια μπουκια με αποτελεσμα να νιοσω οτι κατεβηκε η τροφη αργα στον οισοφαγο . Ηπια νερο αμεσως για να μην νιοσω οτι πνιγομαι . Ωστοσο απο εκει και επειτα ενιωθα σαν να εκατσε κατι στο λαιμο μου κατω χαμηλα . Υπαρχει περιπτωση να εχει μεινει καποια τροφη η σπορος στο λαιμο μου ?
  3. Kathy

Kathy Moderator Staff Member Moderator

Όχι, απλά το ερέθισε. Μετά από λίγα 24ωρα θα υποχωρήσει.
  4. Giwrgos123

Giwrgos123 New Member

kalhspera paidia apton noevrio mexru twra exw 1 paromio provlhma m afta pou diavasa.. xupnhsa 1 proi k eniotha t stoma m polu periergo pou m erxotan akoma k emetos otan katapina.... meta apo 3 meres eniotha sto stoma m kati san n exei kolisei ..san flegma san xeno somatidio pou dn borousa n t vgalw.. otan trow katapinw me duskolia akougontas k egw to krak pou lete k genika otan kathomai to akouw .. telionontas ithela na pw oti otan phga sto nhsi m t xristougena dn m sunevene katholou les k dn t xa pote.. otan irtha pali sthn athina arxisae pali.. mhpos epireazei pou eimai monos k t skeutomai sunexia? mhpos einai psixologiko apto anxos k apton fovo? olo afto dn xerw pantos mia periodo me afhnei mia mou xanarxizei k oso to skeutomai dn feugei .. parakalkw voithiste me,, epishs tha ithela n pw oti kapnizw arketa k eijmai fithths k dn trow swsta faghta.. ALLA prin afto xekinisei eniotha aristera k dexia tou lemou san n spagane fouskes apo mesa m k genika otan katapina eniotha k dexia k aristera kati

Share This Page