1. Αγαπητε Επισκέπτη. Ευρίσκεσαι στο Πανελλήνιο Χειρουργικό Forum, όπου μπορεις βρείς πληροφορίες για ιατρικά χειρουργικά θέματα που σε αφορούν, όπως επίσης μπορείς να υποβάλλεις ένα καινούργιο δικό σου θέμα-ερώτηση στο φόρουμ. Πρεπει να εισαι εγγεγραμμένος χρήστης για να δεις τα ποστ των μελών ή να δημιουργήσεις δικό σου post ή θέμα (thread)!

Ανακοίνωση Ενα Μικρο Δημοψηφισμα.....

Discussion in 'Οδηγίες και Ανακοινώσεις του Forum!' started by sambalisG, Feb 14, 2016.

• by sambalisG, Feb 14, 2016 at 8:22 AM
  • sambalisG

sambalisG Χειρουργός - Διαχειριστής Staff Member Admin

Ενα μικρό δημοψήφισμα, που μπορει να προκαλέσει συζητηση και δυνατότητα να λάβουμε πληροφορίες απο τα μέλη για οποιεσδηποτε βελτιώσεις......:rolleyes:
    Αν η επιλογη σας αφορά βελτιώσεις, θα ηθελα να ποστάρετε σε αυτο το Thread, τις πιθανες επιθυμίες, βελτιώσεις, παράπονα :cool:....κλπ!!!:D
    Η ψηφοφορία είναι προσωπική και δεν φαίνεται το ονομα!:_lol:
    Last edited: Feb 14, 2016
  • Categories: Uncategorized
?

Ποιά είναι η γνώμη σας για το Forum, και τι πιστέυετε???

1. Είναι εξαιρετικό, μου αρέσει πολύ οπως είναι!!

49 vote(s)
    86.0%
  2. Ειναι πολύ καλό, αλλά χρειάζετε καποιες βελτιώσεις (θα γραψω απο κάτω τι θελω)!

8 vote(s)
    14.0%
  3. Ειναι μετριο και χρειάζεται πολλές βελτιώσεις (θα αναφέρω τι εννοώ)!!

0 vote(s)
    0.0%
  4. Μου είναι αδιάφορο!!

0 vote(s)
    0.0%
Watchers:
This thread is being watched by 3 users.
  1. sambalisG
    ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΜΟΝΟ ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΑΠΟΨΗ ΓΙΑ ΤΥΧΟΝ ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ, ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΙΣ ΑΝΑΦΕΡΕΙ.
    ΑΛΛΟΙΩΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΝΟΗΜΑ ΤΟ ΔΗΜΟΨΗΦΙΣΜΑ!!!:confused:
    eleankop likes this.
  2. eleankop
    Μολις μπηκα στο σαιτ σας, χαθηκα λιγακι, και μου πηρε αρκετη ωρα να εξικοιωθω. Γενικοτερα, θα ηθελα οι απαντησεις να ηταν πιο συχνες και ισως και πιο αμεσες
    Annaleou, Άγγελος and chrg like this.
  3. nektkara
    Καλημέρα , Ευχαριστώ εκ των προτέρων ,έκανα Μαγνητική τομ/φία οσφυικής μοίρας Σ.Σ. και σε στεφανιαία τομή ήπατος , αναγνωρίζεται υψηλής έντασης σήματος εστίας στον δεξιό λοβό του οργάνου . Τι σημαίνει αυτό ??

Share This Page